تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

تصفیه فاضلاب قالیشویی - تصفیه فاضلاب -rosoobgir

امروزه با رشد تکنولوژی، شاهد رشد وسایل نقلیه در سراسر جهان هستیم. وسائل نقلیه جزء لاینفک زندگی بشری شده است. بر اساس آمار، هر وسیله نقلیه به طور متوسط ۵ مرتبه در سال شستشو میشود. وسایل نقلیه سبک، اگر به صورت دستی شستشو شوند، حدود ۴۰۰ لیتر آب مصرف میکنند. اگر همین وسیله نقلیه در یک کارواش شستشو شود، حدود ۱۵۰ لیتر آب مصرف می‌کند. و اگر کارواش مجهز به سیستم بازیابی پساب باشد، این میزان به حدود ۱۰ الی ۱۵ لیتر به ازای هر وسیله نقلیه می‌رسد.

از آنجایی که فاضلاب کارواش ماهیت شیمیایی دارد، جزو فاضلاب های صنعتی دسته‌بندی می‌شود. بنابراین از روش های بیولوژیک برای تصفیه فاضلاب کارواش استفاده نمی‌شود.

برخی از مهمترین آلاینده های موجود در فاضلاب کارواش عبارتند از : مواد شوینده و دترجنت، و روغن و گریس، فلزات سنگین، رنگ و کدورت، ذرات معلق، دوده خروجی از اگزوز، و... که همه اینها جزو آلاینده های سمّی و مضر برای سلامت انسان و محیط زیست هستند.
 
آب مصرفی در کارواش ها معمولا یا آب چاه است و یا آب شیرین خریداری شده.
با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب کارواش می‌توان بیش از ۹۰ درصد بازیابی پساب در کارواش انجام داد. بنابراین بخشی از آب مصرفی در کارواش، با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب تامین میشود، و بخشی از هزینه‌های گزاف تأمین آب جبران می‌شود. از طرف دیگر، فاضلاب کارواش ها، معمولا به منابع آب سطحی یا زیر زمینی وارد می شود. اگر این فاضلاب تصفیه نشود، موجب آلودگی شدید منابع آبی می شود. بنابر این استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب کارواش، هم به لحاظ زیست محیطی و هم به لحاظ اقتصادی، مقرون به صرفه است.

شرکت آتیه انرژی تلاش، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آب و فاضلاب کشور می‌باشد. در این شرکت با استفاده از متخصصین زبده، پکیج های تصفیه فاضلاب کارواش، با استفاده از فناوری الکترولیز تولید می‌شود.

برخی از مزایای پکیج‌های تولیدی این شرکت عبارتند از اینکه:
فضای کمی اشغال می کنند.
نیاز به راهبری ساده ای دارند.
مصرف برق کمی دارند.
هزینه‌ی مناسبی دارند.تلفکس: 02188420878

لینک تلگرام :   @zeinodin_javad
کلمات کلیدی: تصفیه فاضلاب، تصفیه فاضلاب کارواش، پکیج تصفیه فاضلاب، بازیابی پساب.

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...