تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

دستگاه تصفیه آب آتیه – تصفیه آب صنعتی –rosoobgir.com

در حال حاضر اقتصادی ترین روش و فنی ترین روش برای تصفیه آب استفاده از روش اسمز معکوس میباشد.
اسمز معکوس در کلیه صنایعی که  آب سبک و آب نرم راندمان بالاتری نسبت به آب سخت میدهند توجیه اقتصادی دارند
در حال حاضر حتی کلان شهر هایی که تصفیه آبهای بزرگ دارند باتوجه به سختی بالای آب نیاز به استفاده از دستگاه تصفیه آب و استفاده از سیستم اسمز معکوس را دارند .
به عنوان مثال در شهر های جنوبی دستگاه تصفیه آب خانگی تقریبا به صورت عرف در منازل یافت میشود ولی ظرفیت های دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا زیر ۲۰۰ لیتر در شبانه روز میباشد.
باتوجه به این که آب شرب را از آب شست و شو جدا میکنند یک دستگاه تصفیه آب خانگی در شبانه روز شاید بیشتر از ۱ ساعت روشن نباشد و در این یک ساعت نیاز آبی تامین شود.
ولی اگر ما بخواهیم ظرفیت آب را بالا ببریم ،مثلا خریدار اگر یک مرغداری یا یک گلخانه یا یک دامداری داشته باشد حداقل ظرفیت آب تصفیه شده باید بالای ۱۰ هزار لیتر باشد.
که در این صورت حتما استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی بهترین راه حل است.
در دستگاه تصفیه آب صنعتی ابتدا آب که از چاه برداشت میشود وارد یک مخزن ذخیره میشود از مخزن ذخیره آب توسط بوستر پمپ وارد فیلتر شنی و کربنی و میکرونی میشود
سپس توسط پمپ های طبقاتی فشار بالای را برای ممبران تامین میکنیم تا دستگاه تصفیه آب صنعتی بتواند با تفکیک کردن املاح سنگین آب، آب را تصفیه بنماید.
در صورتی که طراحی دستگاه تصفیه آب به صورت علمی صورت بگیرد و از آنتی اسکالانت  خوب در دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده بشود عمر ممبران نیز بالا میرود تا هزینه های مصرفی  و نگهداری دستگاه پایین بیاید.
یا به عنوان مثال بک واش مرتب فیلتر شنی و کربنی به موقع انجام شود در دستگاه تصفیه آب صنعتی و فیلتر های میکرونی به موقع تعویض شود تا در دستگاه تصفیه آب صنعتی حداقل گرفتگی را داشته باشیم.
برای این که بتوانیم یک بر اورد فنی و مالی دقیقی به خریدار بدهیم جهت خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی ، قطعا در دست داشتن آنالیز کامل آب مخصوصا فلزات سنگین و این که ظرفیت مورد نیاز مشتری در ۲۴ ساعت میتواند پیشنهاد مالی دقیق تری به خریدار اعلام کنیم.

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...