تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

ساخت آب شیرین کن برای مردم جنوب توسط بازیکنان فوتبال

آب شیرین کن برای مردم جنوب

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران که بعد از مسابقات جام جهانی برای بازدید از شهر های استان خوزستان مانند خرمشهر و آبادان به جنوب کشور عازم شده بود ، با توجه به وضعیت کمبود آب در شهرهای این استان و برای کمک به این وضعیت به ساکنان این شهر ها وعده داد که تیم ملی قرار است سه دستگاه آب شیرین کن را به این استان تقدیم میکند و طی مدت کوتاهی این سه دستگاه آب شیرین کن برای مردم جنوب دایر و نصب بشوند.

چرا آب شیرین کن ها در جنوب کشور

مسعود شجاعی که خودش هم اهل استان خوزستان است و در این استان بدنیا آمده است تاکنون سعی کرده کار های خیر خواهانه ای در این استان انجام بدهند. قبل از این دانشگاه شهید چمران اهواز از وی خواسته بود تا در دانشگاه حضور پیدا کند و مهمان شود. بدین صورت مسعود شجاعی مهمان آنها شد و در پایان جلسه این وعده را داد که سه عدد دستگاه آب شیرین کن قرار است در شهر های نصب شود تا به وسیله استفاده از این اب شیرین کن ها وضعیت آب در این شهر ها بهتر شود. او تاکید کرد که هزینه فراهم کردن این آب شیرین کن ها به عهده بازیکنان تیم ملی میباشد.

چرا آب شیرین کن

با توجه به شرایط کم آبی که در کشور وجود دارد وضعیت بحران آب و این که آبهای موجود در سفره های زیر زمینی کم شده است و نشست کرده اند این مسائله باعث شور شدن آب های کشاورزی و حتی اب شرب در برخی نقاط مخصوصا جنوب کشور شده که این مشکل با استفاده از آب شیرین کن برای مردم جنوب تا حدودی حل خواهد شد . و اینکه با کمک آب شیرین کن میتوان آب شرب با کیفیت در اختیار هم وطنان قرار داد. آب شیرین کن کشاورزی نیز می تواند کمک خوبی به صنعت کشاورزی نماید و راندمان تولید محصولات کشاورزی را بالا ببرد   برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد آب شیرین کن کلیک کنید

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...