تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

کاربرد ازن ژنراتور در دامداری - ضد عفونی آب با تزریق ازن

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم ازن در مرغداری و دامداری با کارشناس های شرکت تماس بگیرید

02188420878

از بین بردن میکروب های آب مورد استفاده در دامداری ها با ازن ژنراتور

کارکردن با آب دارای ازن برای جایگزین کردن آب با دمای بالا  که در شستن cip سیستم شیر دوش-  از بین بردن میکروب ها و تمیز کردن هوای موجود در داخل سوله شیر دوش و زایشگاه دامداری- کار کردن با آب دارای ازن جهت پایین اوردن بار میکروبی در کود بستر.
علم به کارگیری ازن در دامداری ها مسئله ای بوده که از زمان های قدیم در اکثر نقاط دنیا به خصوص کشور های که از لحاظ علم و تکنولوژی پیشرفته تر هستند مورد استفاده قرار میگیرد.
شرکت آتیه انرژی تلاش مفتخر به این است که به نوعی از اولین شرکت های فعال در زمینه ازن در دامداری ها موجود در کشور استفاده میکند.
حال برای بالا بردن روز به روز شیر های و پایین اوردن مقدار تبدیل در بخش های زیر به فعالیت میپردازیم.


سیستم ازن در دامداری

الف) از بین بردن میکروب های موجود در آب در گردش: ایت عمل موجب میشود که آب به صورت کامل ضد عفونی و تمیز شود و این آب تمیز برای مصرف گوساله ها داخل دامداری استفاده شود و در رشد فرایند تولید شیر توسط گوساله ها نقش پرنگی دارد.
به علاوه این ها اعث جلوگیری از منتقل شدن ویروس ها و باکتری های مثل اشر شیاکلی ،سالمونلا در آب در گردش میشود که باعث پایین آمدن بیماری های مختلف مثل اسهال و.. میشود که موجب عدم انتقال این ویرئس ها به باقیه گوساله ها میشود.
ب)شستن cip  سیستم شیر دوش: کارکرد با این دستگاه موجب پایین آمدن بار میکروبی میشود که باعث کم شدن میزان حشرات مثل مگس و الباقیه حشرات موذی میشود. علاوه بر این میشود که از آب دارای ازن جهت آشامیدن گوساله ها استفاده کرد.
که مقدار کارکرد با اسیدا را به حد قابل ملاحظه ای کم میکند که نتنها باعث حفظ محیط زیست میشود بلکه باعث جلوگیری از خوردگی و کیپ شدن سیستم شیر دوش میشود.
ج) با استفاده از ازن مواد غذایی دامداری ها به طور کامل ضدعفونی شده و تمامی ویروس ها و باکتری ها و سموم قارچی موجود در خوراک از بین می رود و در نتیجه خوراک گوساله ها و گاو ها  سالم تر می شود و همین امر باعث حفظ سلامتی آن ها می شود
از بین بردن بوی اطراف دامداری ها یکی از خواص ازن این است که تا حدی می تواند از بوی بدی که ابر اثر بوی دامداری ها بوجود می آید را کاهش پیدا کند
ضدعفونی کردن داخل سالن و لوازم های دامداری ها با استفاده از گاز ازنگاز ازن می تواند به تمامی محفظه های دامد داری ها نفوذ کند وتمامی آلودگی های میکروبی موجود در سالن شیر دوش را از بین ببردوباعث جلوگیری از رشد باکتری ها و ویروس ها شود.
د) پایین آمدن مقدار میکروب داخل کود بستر: در این صورت با به کارگیری از سیستم سم پاشی اتوماتیک آب دارای ازن روی کود ها ریخته میشود که هم باعث کم شدن بار میکروبی میشود و سبب نابودی حشرات و بوی بد آنها هم میشود.

شرکت آتیه انرژی در سیستم تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن مرغداری ها هم فعالیت های خوبی انجام داده است که می توانید در سایت مشاهده بفرمایید

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...