تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

پمپ طبقاتی گراندفوس – پمپ طبقاتی – تصفیه آب

 

برای خرید و مشاوره درباره پمپ  طبقاتی گراندفوس با تلفن های شرکت تماس بگیرید

کارشناس های شرکت در خدمت شما هستند جهت هرگونه سوالات فنی شما


02188420878

 

معرفی شرکت گراندفوس تولید کننده پمپ طبقاتی گرانفوس

 

گراندفوس یکی از بزرگ ترین تولید کننده پمپ در دنیا می باشد. مرکزیت این شرکت در دانمارک واقع شده است. پمپ گراندفوس در سطح جهان بیش از ۱۸۰۰۰ کارمند دارد. در حال حاضر، گراندفوس با در دست داشتن بیش از ۵۰% بازار الکتروپمپ های سیرکولاسیون،بزرگ ترین تولید کننده الکتروپمپ های سیرکولاسیون در سطح جهانی می باشد.

 

تولید سالیانه پمپ گراندفوس، بیش از ۱۶ میلیون پمپ از انواع سیرکولاسیون، تقویت فشار، مستغرق و فاضلابی، دوزینگ و ... می باشد. امروزه گراندفوس با داشتن بیش از ۵۰% بازار، بزرگ ترین تولید کننده الکتروپمپ های سیرکولاتور در سطح جهانی می باشد. علاوه بر الکتروپمپ، گراندفوس تولید کننده موتور های استاندارد و مستغرق بوده و همچنین تولید کننده قطعات الکترونیکی با بالاترین کیفیت به منظور مونیتورینگ و کنترل پمپ ها می باشد. الکتروپمپ های سیرکولاسیون برای سیستم های گرمایشی، سرمایش و تهویه مطبوع در منازل مسکونی، ساختمان های اداری ، هتل ها و .... استفاده می شوند.

 

پمپ گراندفوس  سیرکولاسیون از نوع دور ثابت و دور متغیر بوده و در جنس چدن، برنز و فولاد ضد زنگ عرضه می شوند و قابلیت پمپاژ سیالات پایه آبی در گستره زیادی را دارا می باشند. الکتروپمپ های تقویت فشار گراندفوس از نوع خطی و زمینی عرضه می شوند و دارای موتور های بسیار پربازده IE2 و IE3 بوده و دارای بالاترین استاندارد در بین الکتروپمپ های موجود در سطح جهان می باشند و با داشتن تنوع گوناگون در انتخاب جنس، نوع شفت سیل، مدل خطی یا زمینی و مدل های دور ثابت و دور متغیر، آزادی عمل بالایی در اختیار مهندسین و کارفرمایان قرار می دهند.

پمپ طبقاتی گراندفوس نیز جزو یکی از بهترین پمپ طبقاتی دنیا می باشد -با توجه به اینکه پمپ طبقاتی در دستگاه تصفیه آب صنعتی دارای اهمیت بالایی می باشد لذا کیفیت پمپ طبقاتی گراندوس این پمپ را با سایر پمپ ها متمایز نموده است

مخصوصا در آب شیرین کن صنعتی یا در آب شیرین کن کشاورزی پمپ طبقاتی گراندفوس باعث می شود که خرابی های دستگاه به حداقل برسد و کمتر مشکلی برای دستگاه تصفیه آب صنعتی پیش بیایید .علی الخصوص که کشاورزان معمولا به دستگاه فشار زیادی وارد میکنند و باعث می شوند پمپ طبقاتی کل شبانه روز را کار کند که اگر پمپ ضعیفی انتخاب کنند مشکلات عدیده ای برایشان پیش می آید . رزومه کاری شرکت گراندفوس رزومه ای موفق می باشد که تاکنون توانسته است رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید . باتوجه به اینکه فعالیت اصلی شرکت ما تهیه تجهیزات ساخت آب شیرین کن صنعتی و همچنین مواد مصرفی آب شیرین کن اعم از آنتی اسکالانت ، فیلتر میکرونی  ، رزین تصفیه آب ، رزین سختی گیر و انواع سختی گیر می باشد از دید ما برای راحتی کار خریدار دستگاه تصفیه آب صنعتی بهتر است از پمپ طبقاتی گراندفوس استفاده شود

امید است با خدمات خوبی که به شما خواهیم داد رضایت شما عزیز را نیز جلب نماییم

 

مطالب مرتبط:

سختی گیر مغناطیسی

سوپر جاذب کشاورزی

 

 

 

 


خرید فیلتر شکن

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...