تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

تصفیه آب چاه و تصفیه آب دریا

تصفیه  آب چاه و همچنین تصفیه آب دریا برای خوردن آب سالم و تمیز و عاری از هرگونه میکروب به هیچ وجه به صورت ناب و خالض در طبیعت اطراف ما پیدا نمیشود.

 

آب زلال و خالص تشکیل میشود از2 قسمت: اکسیژن و هیدروژن که از ادقام این دو آب تشکیل میشود.امکان دارد که گفتته شود به چه صورت باید شوری یا شیرین آب را تشخیص داد.


قطره های که از بخار شدن آب تشکیل میشود حدودا خالص و ناب است چون بعد از برخورد این قطرات با سطح زمین و جمع شدن آنها به شکل سیل یا آبهای در حال حرکت در بستر رودخانه ها در جریان است و برخورد با آنها باعث میشود که خالص بودن آب کم شود و در این حالت است که باید  برو روی آبی که مصرف میکنیم کارهای انجام داد که آب را  تصفیه  نماییم  تا خالص بودن آن بیشتر شود و بتوان آن را نوشید.
بايد در نظر داشت که خلوص مطلق آب براي سلامتي انسان چندان مفيد نيست زيرا بدن انسان به بعضي از نمکهاي غير حلال در آب نيازمند است .

همچنين بعضي از ناخالصي هاي مهم در آب مصرفي را نمي توان در مدت پالايش آن از ميان برد . بنابراين آبي که داري ناخالصي هاي مضر نبوده و هم داراي چنين نمکهاي غير حلال که براي سلامتي انسان مفيد است باشد شیرین کردن آب سالم و قابل شرب بستگی دارد که اندازه خالصیه آب به میزان استفاده و نوع کاربری مربوط است .
استفاده برای مصرف خانگی در شهرها همانطور که باید و شاید برای استفاده در خانه و در کارخانه جات میزان خالصیه آب مهم نیست اما فاکتور خالص بودن آب یک اندازع نصبی بوده و نوع مصرف آب که در خانه و شهر باشد یا در کارخانه جات و در صنعت باشد مشخص میشود

تلفکس جهت مشاوره :

تلفکس: 02188420878      لینک تلگرام ارتباط با ما : @Zeinodin_javad

 

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...