تلفن : 88420878| ایمیل : info@rosoobgir.com

برگزاری همایش های ملی انجمن آبیاری و زهکشی ایران

انجمن آبیاری و زهکشی ایران که از جمله انجمنهای کشور در زمینه های علمی و تحقیقات مرتبط با آبیاری بوده اقدام به برگزاری همایشهای مرتبط با علوم آبیاری و زهکشی نموده تا با ارائه تحقیقات دانشجویان، اساتید و کارشناسان مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و همچنین تجربیات بخشهای خصوصی به پیشبرد این صنعت کمک کند. این انجمن قصد دارد با همگاری دانشگاههای بزرگ کشور 4 همایش ملی - تخصصی در سال جاری برگزاظر نماید.
ساماندهی این همایشهای نیاز به برگزاری کارگاههایی مرتبط در این زمینه دارد که در سایت رسمی کنفرانسهای انجمن قابل مشاهده است. سایت هرکدام از کارگاهها، همایش آبیاری و بهره وری از آب کشاورزیهمایشها و کنفرانس ها در پرتال فعال بوده و قابل ارجاع میباشد.
هیئت مدیره انجمن آبیاری و زهکشی ایران ضمن تقدیر و تشکر مدیریت و کارشناسان کمیسیون انجمنهای علمی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از تمامی محققان، کارشناسان، دانشجویان و اساتید محترم تقاضا دارد تا در جهت بهبود روند کنفرانسها و همایشها راهنمایی و مقالات پژوهشی خود را در اختیار دبیرخانه همایش قرار دهند. برترین مقالات ( حداقل 12 مقاله برای هر همایش ) در دو ویژه نامه مجاه علمی - پژوهشی آبیاری و زهکشی ایران در سال 92 چاپ خواهد شد.امید است با همکاری کارشناسان و متخصصین آبیاری و زهکش همایشهایی با کیفیت در زمینه علوم آبیاری ارائه شده و آگاهی کاربران و شرکنهای وابسته به این علوم را افزایش دهد.
جهت اطلاعات بیشتر در باره همایشهای علوم آبیاری و زهکشی به سایت انجمن آبیاری و زهکشی ایران مراجعه فرمایید.

 

| آبیاری | زهکشی | آبیاری و زهکشی |

رسوب زدای الکترونیکی

رسوبزدای الکترونیکی - آب شیرین کن صنعتی


تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب برای کارخانجات با توجه به نیاز آنها طراحی و تولید میگردد...
 آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی

از جمله کاربردهای آب شیرین کن صنعتی تهیه آب صنعتی دربویلرها،کولینگ تاوروکلیه سیستم های حرارتی وبرودتی...
سوپر جاذب صنعتی

سوپر جاذب کشاورزی

عمل جذب و انتقال آب به ریشه بار ها به وسیله سوپر جاذب انجام می شود...